NOTAX
EN PL

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

+48 509 147 167

+48 501 692 508

O firmie

NO TAX  to nie tylko biuro rachunkowe…

Świadczymy profesjonalne usługi outsorcingu w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych - pełnej księgowości, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej.

Kierownictwo

Prezesem Zarządu Spółki jest Marcin Cichocki ambitny i doświadczony  doradca podatkowy nr wpisu 11534 z 17 letnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości i podatków. Posiada certyfikat księgowy nr 12344/2005. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Uniwersytetu Warszawskiego w dziedzienie podatków, zarządzania i ekonomii.

Zespół ludzi

U podstaw rozwoju NO TAX leżą: wysoka jakość usług, praca zgodna z wartościami firmy oraz przede wszystkim nasi pracownicy. Zespół pracowników składa się z doświadczonych, ambitnych księgowych.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Doradców Podatkowych.

Co nas wyróżnia

Tworzymy zespół. Nasze wartości definiują jakimi jesteśmy ludźmi, co  robimy oraz jak podchodzimy do naszej pracy.  Pracownicy NO TAX z zaangażowaniem świadczą najwyższej jakości usługi, zachowując przy tym nasze wartości, standardy etyczne i zasady przejrzystości.

W każdej sytuacji działamy tak, aby współpraca z Klientami układała się jak najlepiej.

Współpracujemy ze sobą, korzystając z dotychczasowych doświadczeń i wiedzy naszych pracowników.

Cenimy i szanujemy indywidualność naszych pracowników, za to kim są, za ich wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Przekazujemy rzetelne i sprawdzone informacje oraz pomagamy w interpretacji przepisów.

Dbamy o to, aby nasza komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna była przejrzysta i wiarygodna.

Przykładamy dużą wagę do rzetelności i wiarygodności przekazywanych informacji. Takie podejście buduje wzajemne zaufanie pracowników i wspiera dobrą współpracę. Otwartość i szacunek dla indywidualności sprzyja tworzeniu środowiska, w którym ludzie swobodnie dzielą się swoją wiedzą i mogą w pełni wykorzystać szanse na rozwój. 

 

Nasze certyfikaty